OVER DSH

DSH Security NL B.V. is een kleinschalig beveiligingsbedrijf dat, met zijn ruim 100 medewerkers, geregeld wordt ingezet voor diverse beveiligingsdoeleinden. Onze medewerkers zijn door de jaren heen experts geworden op het gebied van orde en veiligheid, te denken aan schoolbeveiliging, horecabeveiliging en evenementenbeveiliging.

NederlandsDSH Security NL B.V. beschikt over een speciaal team van beveiligingsexperts dat getraind is om discreet lastige personen te verwijderen uit grote of kleine mensenmassa’s zonder enige overlast te veroorzaken. Een selecte groep van ons team wordt wereldwijd ingezet voor de training van beveiligingspersoneel, politiekorpsen en legermachten.  Een ander deel van ons team is werkzaam als persoonsbeveiliger. Zij beveiligen en begeleiden diverse artiesten en zakenlieden. DSH Security NL B.V. is leverancier van diverse opsporingssystemen, camerasystemen en body-armours. Het schrijven van diverse beveiligingsplannen, veiligheidsplannen, calamiteitenplannen en risicoanalyses behoort tevens tot de portfolio. DSH Security NL B.V. is een gerenommeerd beveiligingsbedrijf dat actief is onder de toekenning van het nummer ND-1623 van het Ministerie van Justitie. Op onze site kunt u op uw gemak kijken naar de diverse mogelijkheden die wij bieden en mocht u vragen en/of opmerkingen hebben, schroom dan niet contact op te nemen met een van onze medewerkers. U kunt onze bedrijfsgegevens vinden onder ‘Contact’.

Stuur een mail naar info@dshsecurity.com voor meer informatie of een offerte op maat.